Mtb Bábofka race 2019 – pozvánka

2019/08/13

MTB Bábofka race – setkání bikerů na závěr sezóny.

Kdo ještě nebyl a nezná, jde o pohodovou akci na závěr letošní cyklistické sezóny – závod nebo projížďka (jak to kdo pojme), pokec, jídlo, pití, zábava, nějaká ta cena…Letos již počtvrté.

V lesích nad Dobřívem na vás čeká atraktivní okruh dlouhý necelých 10 km s převýšením cca.180 metrů, který se pojede celkem 3x (v případě nepříznivého počasí možno zkrátit na 2 okruhy). Dosažený čas v tomto případě nebude hrát tu nejzásadnější roli (pro nejrychlejšího však bude opět připravené překvapení), důležitější bude dobrá nálada, chuť si zajezdit a následně chvilku posedět s kamarády bikery. U dobrého guláše, pivka a tomboly pak bude čas na zážitky z letošních akcí, či plány na příští rok.

Přihlášení do závodu :

Registrace již není možná.

Propozice závodu:

Termín – sobota 26.10.2019 v 11.00 hodin Stará hospoda Dobřív

Start,cíl, posezení, sprchy, mytí kol,případné ubytování – Stará hospoda Dobřív.

Kategorie – jedna společná

Parkování – zdarma,omezeně před Starou hospodou nebo 100 m před Hamrovkou

Startovné – 250,-Kč. V ceně číslo, guláš, jeden nápoj (pivo nebo nealko) a lístek do tomboly. A protože je letošní rok ve znamení projektu “ Jezdíme pro Emmu“, tak i z této akce poputuje 50,- Kč z každého zaplaceného startovného na podporu malé Emmičce Hájkové. Při neúčasti se již zaplacené startovné nevrací, je však možno za sebe přihlásit náhradníka.

Pořadatel – Litera Vladislav t.č. 603818029.

Pořadatel neručí za materiální a zdravotní újmy účastníkům vzniklé, ani jimi způsobené třetím osobám (to se vztahuje i na jejich případný doprovod) 

Závodu se každý účastní na vlastní nebezpečí.

Během závodu je cyklistická helma povinná, cyklistické rukavice a ochranné brýle jsou doporučené.

V případě odstoupení ze závodu každý účastník nahlásí tuto skutečnost neprodleně pořadateli ( t.č. – 603818029).

Startující souhlasí s pořízením a následným použitím obrazové dokumentace v mediích. Osobní data nebudou zpřístupněna či sdělovaná nepovolaným osobám, nebudou použita k jinému účelu a budou náležitě chráněna ve smyslu § 11 zákona č.101/2000 Sb.

Časový harmonogram :

10.15 – 10.55  – prezentace

11.00                – start

14.00               – ukončení závodu, vyhlášení vítěze

14.00 – ???  – občerstvení, tombola, volná zábava

Časový harmonogram může být pořadatelem v den konání akce upraven.

Z kapacitních důvodů restaurace je počet startujících omezen na 25 + pořadatelé a uzávěrka přihlášek (přijetí platby na účet) je nejpozději 23.10.2019 ve 24.00 hodin.

V případě naplnění startovní listiny před termínem akce,nebude v den konání závodu registrace pro příchozí již možná. Proto neváhejte a přihlášení proveďte s dostatečným časovým předstihem.


Z tohoto článku můžete odebírat novinky pomocí RSS 2.0 a také napsat komentář.

Napsat komentář