Rokycanský krpály 2017 – pozvánka

2017/01/14

 

Rokycanské okruhy a Rokycanští patrioti, za vydatné podpory města Rokycany, pořádají v sobotu 29.dubna 2017 II.ročník amatérského závodu horských kol. 52 km dlouhý maraton se stoupáním téměř 1300 metrů je určen pro širokou veřejnost a zavede účastníky opět na všechny výrazné kopce v okolí Rokycan – Žďár, Hrádecký vrch, Kouklova hora, Konesův vrch, Kotel, Maršál a Čilina.

Těšit se můžete na jízdu v krásné krajině ( projedete dva přírodní parky, jednu přírodní rezervaci i část CHKO), náročné výjezdy, adrenalinové sjezdy, atraktivní lesní traily a pro zpestření nebude chybět nějaký ten kořen, kámen a voda… Oproti loňskému ročníku bude trať závodu přibližně 10 km delší a lehce navýšené jsou i celkově nastoupané metry. Pokud při jednání s vlastníky pozemků nevzniknou žádné problémy, bude trať letošního ročníku vypadat následovně :

 

Veškeré zázemí závodu je opět připraveno v příjemném areálu FC Rokycany . Zde proběhne slavnostní start a najdete zde velké parkoviště, prostor pro mytí kol, WC, sprchy, dětské hřiště, restauraci a bude zde i cíl závodu. Hlavní sponzor letošního ročníku firma Decathlon si pro diváky i doprovod závodníků připravila Decathlon zónu, kterou naleznete rovněž v prostoru startu a cíle. Připravena zde bude půjčovna sportovního vybavení pro vaše děti – kola, koloběžky, in-line brusle, míčové hry, lukostřelba, aj. Přijeďte proto podpořit své závodníky a s vašimi ratolestmi, nudit se rozhodně nebudou.

 

Propozice závodu

Další informace na našem FB

Přijeďte do Rokycan, těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Z tohoto článku můžete odebírat novinky pomocí RSS 2.0 a také napsat komentář.

2 komentáře to “Rokycanský krpály 2017 – pozvánka”

  1. Míra napsal:

    Ahoj,diky za skvělý zavod, sem amatér,ale něco uz sem odjel a tohle byl můj opravdu nejtěžší zavod,ty zabahneny sjezdy byly šílený a dvakrat sem šel přes riditka,nicméně zavod obsahoval snad vše co si jezdec muzee přát: prudke stoupání,sjezdy,skoky,brody a nádherné vyhledye do krajiny. Velký dík pořadatelům,za hubicku opravdu skvělý závod a kdyz příští rok dáte di guláše feferonku,tak urcite zase rád přijedu

    • vladislav napsal:

      Ahoj Míro a díky za chválu. Trať jsme letos „okořenili“ myslím dost,tak příští rok už zbejvá jen ten guláš.Feferonka bude,neboj :-).

Napsat komentář